Genel Bilgiler

Sempozyum Tarihi ve Yeri
Sempozyum 13 – 14 Kasım 2020 tarihleri arasında Online olarak tphd2020.org adresinde gerçekleştirilecektir.

Stand Alanları 
Sempozyum süresince ilaç endüstrisi, medikal firma ve yayınevlerinin oluşturduğu online stand alanı 01-03 Ekim 2020 tarihi itibarı ile 09:00-19:00 saatleri arasında online olarak iletişime açık olacaktır.

Sempozyum Dijital Kitabı
Sempozyumda, bildirilerin yer aldığı sempozyum dijital kitabı, kongre sonrasında web sitesinde yayınlanacaktır.

Katılım Belgesi 
Sempozyuma kayıtlı katılımcıların sertifikaları 1-3 Ekim 2020 tarihleri arasında Online sempozyum alanındaki Sertifika bölümünden alınabilecektir.

Online Bildiri
Sempozyumda bildiri sunumu, poster ve sözel bildiri şeklinde olacaktır. Sempozyuma, bildiri ile katılmak isteyenlerin, bildiri özetlerini en geç 18 Ağustos 2020 tarihine kadar " Online Bildiri "bölümünde yer alan elektronik posta formu aracılığıyla göndermeleri gerekmektedir.

Sunu Teslim / Kontrol Odası 
Sempozyumda sunum yapan konuşmacılar sunumlarını önce online sempozyum alanındaki Sunu Teslim bölümüne göndermelerini rica ederiz. Sempozyumda sunumlar konuşmacıların kendi bilgisayarlarından yayınlanacaktır. İzinli sunumlar ayrıca online sempozyum alanındaki bilimsel program bölümünden indirilebilmektedir.

Kişisel bilgisayarlardan sunum yapılacağı için herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına oturumlara 15dk erken gelinmesini ve daha öncesinde test işlemlerinin teknik ekip ile bitirilmesi gerekmektedir.

Davet Mektubu
Çalıştıkları kurumdan izin alarak toplantıya katılmak isteyen katılımcılara istek üzerine hazırlanacak bir davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının bağlı bulunduğu kurumdan izin alabilmesine yardımcı olmak amacını taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.

7. Ulusal Pediatrik Hematoloji Sempozyumu © 2020